HOTLINE: 732 300 900

liposukce akce

ceník liposukce

liposukce na splátky

bezplatná konzultace

Pěkná postava je snem každé ženy. Mnoho žen se ostýchá svléknout do plavek či se oblékat do elastických kousků oblečení, a to prostě proto, že nejsou spokojeny se svojí postavou. I na tento problém však myslel obor plastické chirurgie a vymyslel způsob, jak z těla odsát přebytečný tuk. Tak se zrodila liposukce.

Liposukce v INTER CLINIC

V INTER CLINIC si během bezplatné konzultace můžete vybrat, jaký způsob liposukce upřednostňujete: liposukci v celkové narkóze, anebo liposukci tumescentní, tedy při vědomí, kdy se znecitliví odsávané partie. S naším plastickým chirurgem také zkonzultujete, které partie je vhodné odsát, přičemž vám lékař nastíní výsledný efekt.

Liposukce

Liposukcí se dosáhne redukce podkožní tukové vrstvy, přičemž v dané odsáté oblasti se následně tuk obnovuje hůře. Počet tukových buněk se totiž v průběhu života nemění, mění se jejich objem. Odsátím tuku tedy snížíme počet tukových buněk v dané partii, čímž dlouhodobě redukujeme  tukovou vrstvu v dané oblasti.

To ale neznamená, že se pacient může spolehnout na nekonečnou trvanlivost výkonu. Lze jedině doporučit změnu životního stylu, tedy vhodné pohybové aktivity a úpravu jídelníčku. Liposukci rovněž nelze chápat jako řešení obezity. Naopak ji lze doporučit těm zájemcům, kteří již se změnou životního stylu započali a chtějí ho tímto zákrokem ještě podpořit.

Liposukce a partie těla

Nejčastěji odsávanými partiemi těla je jak u mužů tak u žen břicho, boky a podbradek. Ženy dále volí liposukci stehen a hýždí. U liposukce v celkové anestezii je možné najednou odsát 3 či 4 partie. U tumescentní liposukce doporučujeme max. 2 oblasti najednou.

Při liposukci lze odsát tyto partie:

Liposukce před a po

Bookmark and Share

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz