HOTLINE: 732 300 900

ceník liposukce

liposukce na splátky

bezplatná konzultace

Pěkná postava je snem každé ženy. Mnoho žen se ostýchá svléknout do plavek či se oblékat do elastických kousků oblečení, a to prostě proto, že nejsou spokojeny se svojí postavou. I na tento problém však myslel obor plastické chirurgie a vymyslel způsob, jak z těla odsát přebytečný tuk. Tak se zrodila liposukce.

Liposukce v INTER CLINIC

V INTER CLINIC si během bezplatné konzultace můžete vybrat, jaký způsob liposukce upřednostňujete: liposukci v celkové narkóze, anebo liposukci tumescentní, tedy při vědomí, kdy se znecitliví odsávané partie. S naším plastickým chirurgem také zkonzultujete, které partie je vhodné odsát, přičemž vám lékař nastíní výsledný efekt.

Liposukce

Liposukcí se dosáhne redukce podkožní tukové vrstvy, přičemž v dané odsáté oblasti se následně tuk obnovuje hůře. Počet tukových buněk se totiž v průběhu života nemění, mění se jejich objem. Odsátím tuku tedy snížíme počet tukových buněk v dané partii, čímž dlouhodobě redukujeme  tukovou vrstvu v dané oblasti.

To ale neznamená, že se pacient může spolehnout na nekonečnou trvanlivost výkonu. Lze jedině doporučit změnu životního stylu, tedy vhodné pohybové aktivity a úpravu jídelníčku. Liposukci rovněž nelze chápat jako řešení obezity. Naopak ji lze doporučit těm zájemcům, kteří již se změnou životního stylu započali a chtějí ho tímto zákrokem ještě podpořit.

Liposukce a partie těla

Nejčastěji odsávanými partiemi těla je jak u mužů tak u žen břicho, boky a podbradek. Ženy dále volí liposukci stehen a hýždí. U liposukce v celkové anestezii je možné najednou odsát 3 či 4 partie. U tumescentní liposukce doporučujeme max. 2 oblasti najednou.

Při liposukci lze odsát tyto partie:

Liposukce před a po

Bookmark and Share

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz