HOTLINE: 732 300 900

ceník liposukce

liposukce na splátky

bezplatná konzultace

Tumescentní liposukce se od klasické liposukce liší tím, že je prováděna v lokální anestezii, pacient/ka je tedy při vědomí a nespí. Bolest je tlumena lokálním anestetikem tak, aby pacient/ka výkon bez problémů snesl/a. Odchod domů je možný ještě týž den.

Tumescentní liposukce v INTER CLINIC

Před provedením tumescentní liposukce je třeba absolvovat bezplatnou konzultaci s naším plastickým chirurgem. Během ní lékař vysvětlí princip zákroku, jeho možnosti a pravděpodobný efekt v daném případě. Pacient/ka se dozví, kolik tuku je možné během výkonu odsát, jak dlouho bude výkon trvat a jak dlouhá bude rekonvalescence. Po absolvování bezplatné konzultace garantujeme termín operačního výkonu do 1 měsíce.

Průběh tumescentní liposukce a rekonvalescence

Tumescentní liposukce je prováděna po lokálním znecitlivění odsávané oblasti. Max. počet odsávaných oblastí v případě tumescentní liposukce je 2 - tedy například břicho a stehna. Během výkonu je pacient/ka při vědomí, krevní ztráty jsou minimální. Plastický chirurg odsaje přebytečný tuk pomocí speciální kanyly, tenké vpichy není třeba nijak zašívat, zhojí se samy. Po výkonu je ještě na sále nasazeno speciální stahovací prádlo a pacient/ka je odvezena na pokoj. Po krátkém odpočinku odchází s doprovodem domů.

Charakteristika tumescentní liposukce

  • nejbezpečnější metoda pro liposukci
  • odstranění menšího množství tukové vrstvy
  • zákrok možný u 1 až 2 oblastí
  • znecitlivění dané oblasti, při vědomí
  • ihned po zákroku můžete jít domů

Tumescentní liposukce je možná i na splátky bez navýšení. Na výkon klasické i tumescentní liposukce lze zakoupit dárkový poukaz. Více zde.

 

Liposukce před a po

Bookmark and Share

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz